Sperli Šrucha velkokvětá „Prachtmischung“
Portulaca grandiflora Hook
40,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Všestranně použitelná
- Vhodná pro pěstování v nádobách
- Ráj pro užitečný hmyz
Popis
Prachtmischung obsahuje jednoleté, barevné a polštářovitě rostoucí rostliny. Hodí se k výsadbě do skalek, rabat a obrub. Květy šruchy velkokvěté se otevírají na slunci a večer se opět zavírají.
Tip: Rostlina je studený klíček, proto je před samotným klíčením vhodné chladové období 14-21 dní při 3-7 °C.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 20 x 30 cm |
| Doba klíčení: | cca 1 týden |
| Doba květu: | červen, červenec, srpen, září |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-86343 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523863437 |
| Výrobce č. | 86343 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 0,5-1,5 cm |
| Výška růstu: | 0 až 30 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Vlastnosti: | přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Sperli Šrucha velkokvětá „Prachtmischung“ (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.