Sperli Třapatka „Paradiso“
Krásný ráj pro užitečný hmyz
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přitahuje včely, čmeláky a motýly
- Veselá pestrá barevná kombinace
- Výška růstu: 40-50 cm
Popis
Již v prvním roce, od září, kvetou tyto nádherné trvalky a od druhého roku zaujmou a potěší nádherné zakrslé třapatky už od června.
Perfektní pro každého, kdo má rád pestrost barev na zahradě. Protože život je barevný.
- Obsah vystačí přibližně na 10 rostlin
- Vytrvalé
- Ráj pro užitečný hmyz
- Nízký růst
- Ideální pro rabata, přírodní zahrady, trvalkové záhony a nádoby
- Vhodné jako květina k řezu
- Velké květy stojí na pevných, větvených stoncích
- Botanický název: Echinacea purpurea
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 50 x 20 cm |
| Doba květu: | červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-86932 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523869323 |
| Výrobce č. | 86932 |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 10 rostlin |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška růstu: | 40 až 50 cm |
| Umístění: | stinné stanoviště |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|