Lechuza Květináč CUBE Color 16, White
Pro bylinky nebo okrasné rostliny
430,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Knotové zavlažování
- Bylinky zůstanou déle čerstvé
- Bezpečné pro potraviny
- 17 x 17 x 16 cm
Popis
| Produkt č. | XMW-LEC-13580 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4008789135803 |
| Výrobce č. | 13580 |
| Použití: | indoor |
| Materiál: | plast, recyklovaný plast, recyklovaný plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | indoor |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | čtvercový |
| Barva: | bílá, šedá, zelená |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Vlastnosti: | odolný vůči UV záření, odolný proti mrazu, se zavlažovacím systémem, možný odtok vody, udržitelně vyrobený |
| Typ produktu: | květináče |
Lechuza
Originální systém zavlažování půdy LECHUZA
Právní informace
| Výrobce: | Hob Creations GmbH, Brandstätterstr. 2-10, 90513, Zirndorf, Německo, www.lechuza.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Lechuza Květináč CUBE Color 16 (čeština)
2 hodnocení v jiných jazycích
4,5 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 2 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 2 | (50%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
4 hodnocení
Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 2 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.