Sativa Bio čekanka, Etardo Ks
Cichorium intybus
75,92 Kč 80,00 Kč -5%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pevné a těžké hlávky
- Čistá chuť
- Bílo-žlutá barva
-
Bio
Popis
Odrůda s pevnými, těžkými hlávkami v bílo-žluté barvě. Chuť je vynikající. Doporučuje se středně pozdní až pozdní rychlení v půdě.
| Termín výsevu: | květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 40-50 x 12 cm |
| Sklizeň: | říjen, listopad |
| Produkt č. | SAT-zs12 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 7640126484525 |
| Výrobce č. | zs12 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Cichorium intybus |
| Obsah: | 1,25 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakousko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|