Lechuza Květináč CUBICO ALTO Premium 40, Metallic anthracite
Stylová atmosféra pro vysoké prostory
6 249,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Extra štíhlý design
- Vč. zavlažování a květináče
- Rozměry: 40 x 40 x 105 cm
Popis
| Produkt č. | XMW-LEC-18233 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4008789182333 |
| Výrobce č. | 18233 |
| Použití: | indoor |
| Materiál: | plast, recyklovaný plast, recyklovaný plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | outdoor, indoor |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | kuželovitý |
| Barva: | bílá, béžová, hnědá, šedá |
| Šířka: | 39,5 cm |
| Výška: | 105 cm |
| Hloubka: | 39,5 cm |
| Objem: | 31 l |
| Vlastnosti: | se zavlažovacím systémem |
| Typ produktu: | květináče |
Lechuza
Originální systém zavlažování půdy LECHUZA
Právní informace
| Výrobce: | Hob Creations GmbH, Brandstätterstr. 2-10, 90513, Zirndorf, Německo, www.lechuza.de |
|---|