Sperli Bob obecný Duet
Vicia faba
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Výnosná a raná odrůda
- Pro téměř každý typ půdy
- Velmi chutná
- Výsev: od března
Popis
Tato raná a výnosná odrůda vytváří silné rostliny s jemnými a chutnými zrny. Má výraznou toleranci vůči čokoládové skvrnitosti a prospívá téměř v každé zahradní půdě.
Naše tipy:
- Teplota klíčení: 6 až 15 °C
- Potřebuje jen malé množství živin
- Vysévejte jednotlivě
- Po vzejití přihrňte kolem mladých rostlin zeminu, abyste zvýšili jejich stabilitu
- Opora není nutná
- Na vaření a mražení
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 10 x 50 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 14 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen |
| Produkt č. | SP-80308 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523803082 |
| Výrobce č. | 80308 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5 m |
| Hloubka výsadby: | 5 cm |
| Výška růstu: | 110 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Vicia faba |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|