Sperli Bob obecný Hangdown
Vicia faba
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jemná, aromatická zrna
- Zbarvují se dohněda
- Lze zavařovat
Popis
Osvědčená odrůda "Hangdown" potěší jemnými, aromatickými zrny, která při sušení a vaření získávají nahnědlé zbarvení. Pokud je chcete zavařovat nebo mrazit, měly by být sklizeny v mléčně měkkém stavu.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 50 x 10 cm |
| Doba klíčení: | 8 až 14 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen |
| Produkt č. | SP-80313 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523803136 |
| Výrobce č. | 00080313-000-00 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5 m |
| Hloubka výsadby: | 3 až 4 cm |
| Botanický název: | Vicia faba |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|