Sperli Kvetoucí bariéra proti slimákům „Schleich Dich“
Působí jako ochranná bariéra proti slimákům
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zjednodušený výsev
- 5 m výsevního pásku
- Jednoletá
Popis
Tato nádherná pestrá směs letních květin nechutná slimákům a působí proto jako ochranný val, zvláště proti plzákům a slimákům.
- 5 metrů secího pásku
- Perfektní k lemování záhonů
- Výška růstu: 40-60 cm
Zajímavost:
Keříčkovitě rostoucí rostliny kvetou až do mrazu.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Doba květu: | červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-87895 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523878950 |
| Výrobce č. | 87895 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5 m |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Výška růstu: | 40 až 100 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| K dispozici jako: | porcované osivo, osivové pásky |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Sperli Kvetoucí bariéra proti slimákům „Schleich Dich“ (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.